Rámcový přehled bohoslužeb

UPOZORNĚNÍ !!!

Níže uvedený přehled bohoslužeb představuje pouze základní orientaci v pořadu bohoslužeb v našich farnostech. Podrobný pořad bohoslužeb, zpracovaný pro každou z našich farností po jednotlivých týdnech a uvádějící různé detaily (zejména intence mší svatých), si můžete prohlédnout či stáhnout ve formátu *pdf ZDE.

___________________________________________________________________

Rámcový přehled bohoslužeb ve farnostech Kardašova Řečice, Deštná a Pluhův Žďár:

Klášter Školských sester de Notre Dame v KŘ Kardašova Řečice Deštná Pluhův Žďár
Pondělí 700

(kaple v klášteře)

v o l n ý    d e n

farní kostel sv. Ottona

Pátek 700

farní kostel sv. Ottona

Sobota 700     1700

farní kostel

s nedělní platností

NEDĚLE

(kaple v klášteře)

(děkanský kostel)

(farní kostel)

Klášter Školských sester de Notre Dame v KŘ Kardašova Řečice Deštná Pluhův Žďár

___________________________________________________________________

Bohoslužby na Červené Lhotě v roce 2015:

NEDĚLE

Červená Lhota

(farnost Deštná)

Filiální kostel Nejsvětější Trojice:

• První bohoslužba v sezóně je na Zelený čtvrtek (Svatá hodina – bdění v Getsemanské zahradě)
  • Mše svaté jsou každý měsíc počínaje 2. nedělí velikonoční (svátek Božího milosrdenství) až do slavnosti Ježíše Krista Krále – zpravidla první neděli v měsíci (v letošním roce výjimečně nebude mše svatá v měsíci září)
  • Podrobný pořad bohoslužeb na Červené Lhotě v roce 2015 najdete ve formátu *pdf ZDE.