Week-endové setkání mladých z okolí Jindřichova Hradce a Deštné

19. 6. 2015

weekendovka.png

Jsem velice rád, že mohu zveřejnit na našich www stránkách farností pozvánku Deštenského společenství mládeže na week-endové setkání mladých z okolí Jindřichova Hradce a Deštné.

• KDY: 19. – 21. června 2015
  • KDE: Deštenská fara
  • VĚK: 14 → … smiley
  • CENA: 200,- Kč na osobu

Neboj se přihlásit! Těšíme se na Tebe!

Více informací najdete na sociální síti Facebook pod názvem „WEEKENDovka mladých z okolí Deštné a Jindřichova Hradce“.

Anebo můžete napsat na E-mail: destenskespolco@gmail.com.

Srdečně zvu všechny účastníky setkání na mši svatou z památky patrona naší diecéze sv. Jana Nepomuka Neumanna, kterou budu sloužit v pátek 19. června 2015 v 17 hodin ve farním kostele sv. Ottona v Deštné. Rovněž je srdečně zvu na mši svatou o 12. neděli v mezidobí, kterou budu sloužit v neděli 21. června 2015 v 11 hodin tamtéž. smiley smiley smiley

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček, dr. h. c.

Plakátek na week-endovku si můžete ve vysokém rozlišení prohlédnout či stáhnout ZDE.