Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svatomikulášská sbírka na katedrálu

2. 12. 2012

Katedrála sv. Mikuláše v Českých Budějovicích

Katedrála sv. Mikuláše v Českých Budějovicích

 

V neděli 2. prosince 2012 – na první neděli adventní – se bude konat při všech bohoslužbách již druhá kostelní sbírka na opravu katedrály sv. Mikuláše.

Na opravu prvního chrámu naší diecéze je možno celoročně posílat finanční dary také individuálně, a to na zvláštní bankovní účet Biskupství českobudějovického: 2200034060 / 6800. Dárci mají možnost vyžádat si potvrzení a snížit si o hodnotu poskytnutého daru svůj daňový základ.

O opravě katedrály sv. Mikuláše se můžete dozvědět více na oficiálních stránkách Biskupství českobudějovického.

K této Svatomikulášské sbírce na katedrálu byl na slavnost Ježíše Krista Krále (25. listopadu 2012) přečten při všech bohoslužbách list děkana Katedrální kapituly a farnosti u sv. Mikuláše P. Zdeňka Mareše .

Za vaše dary upřímné Pán Bůh zaplať!

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček