Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svatební ohlášky – Michaela Martonová & Jan Benda

19. 7. 2014

Oznamuje se láskám vašim...

 prsteny

 ... že ve stav manželský vstoupit hodlají slečna Michaela Martonová, narozená 9. října 1988, trvalým bytem v Košicích (Slovenská republika), svobodná, vyznání římskokatolického a pan Jan Benda, narozený 11. prosince 1983, trvalým bytem v Nové Včelnici, svobodný, bez vyznání.

Jmenovaní snoubenci splnili všechny požadavky Zákona o rodině pro uzavření církevního sňatku, a rovněž se svědomitě a zodpovědně účastnili osobní přípravy na uzavření církevně-kanonického manželství. Jelikož nebyly zjištěny žádné překážky, které by podle Kodexu kanonického práva bránily platnému a dovolenému uzavření církevního sňatku, prohlašuji na svou čest a svědomí před tímto farním společenstvím, že již nic nebrání tomu, aby jmenovaní snoubenci uzavřeli církevně-kanonické manželství.

Je-li však někomu známa překážka k uzavření tohoto sňatku, nechť to oznámí na děkanském úřadu v Kardašově Řečici nebo ať mlčí navěky.

Slečna Michaela Martonová a pan Jan Benda uzavřou církevně-kanonické manželství při oddavkách, které budou slaveny v sobotu 19. července léta Páně 2014 v 13:30 hodin ve filiálním kostele Nejsvětější Trojice na Červené Lhotě.

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček