Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svatební ohlášky – Lenka Černá & Petr Machoň

22. 10. 2011

Oznamuje se láskám vašim...

 prsteny

 ... že ve stav manželský vstoupit hodlají slečna Lenka Černá, narozená 5. dubna 1982, trvalým bytem v Okrouhlé Radouni, svobodná, vyznání římskokatolického a pan Petr Machoň, narozený 24. června 1978, trvalým bytem v Okrouhlé Radouni, svobodný, bez vyznání.

Jmenovaní snoubenci splnili všechny požadavky Zákona o rodině pro uzavření církevního sňatku, a rovněž se svědomitě a zodpovědně účastnili osobní přípravy na uzavření církevně-kanonického manželství. Jelikož nebyly zjištěny žádné překážky, které by podle Kodexu kanonického práva bránily platnému a dovolenému uzavření církevního sňatku, prohlašuji na svou čest a svědomí před tímto farním společenstvím, že již nic nebrání tomu, aby jmenovaní snoubenci uzavřeli církevně-kanonické manželství.

Je-li však někomu známa překážka k uzavření tohoto sňatku, nechť to oznámí na děkanském úřadu v Kardašově Řečici nebo ať mlčí navěky.

Slečna Lenka Černá a pan Petr Machoň uzavřou církevně-kanonické manželství při oddavkách, které budou slaveny v sobotu 22. října léta Páně 2011 v 11 hodin ve farním kostele sv. Ottona v Deštné.

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček