Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svatební ohlášky – Iveta Bidařová & Ondřej Špaček

2. 7. 2011

Oznamuje se láskám vašim...

 prsteny

 ... že ve stav manželský vstoupit hodlají slečna Iveta Bidařová, narozená 8. dubna 1982, trvalým bytem v Košicích (okr. Tábor), svobodná, vyznání římskokatolického a pan Ondřej Špaček, narozený 27. dubna 1980, trvalým bytem v Sezimově Ústí (okr. Tábor), svobodný, bez vyznání.

Jmenovaní snoubenci splnili všechny požadavky Zákona o rodině pro uzavření církevního sňatku, a rovněž se svědomitě a zodpovědně účastnili osobní přípravy na uzavření církevně-kanonického manželství. Jelikož nebyly zjištěny žádné překážky, které by podle Kodexu kanonického práva bránily platnému a dovolenému uzavření církevního sňatku, prohlašuji na svou čest a svědomí před tímto farním společenstvím, že již nic nebrání tomu, aby jmenovaní snoubenci uzavřeli církevně-kanonické manželství.

Je-li však někomu známa překážka k uzavření tohoto sňatku, nechť to oznámí na děkanském úřadu v Kardašově Řečici nebo ať mlčí navěky.

Slečna Iveta Bidařová a pan Ondřej Špaček uzavřou církevně-kanonické manželství při oddavkách, které budou slaveny v sobotu 2. července léta Páně 2011 v 11 hodin ve filiálním kostele Nejsvětější Trojice na Červené Lhotě.

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček