Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svatební ohlášky – Ing. Markéta Kerclová & Ing. Lukáš Strejc

14. 9. 2013

Oznamuje se láskám vašim...

 prsteny

 ... že ve stav manželský vstoupit hodlají slečna Ing. Markéta Kerclová, narozená 24. května 1982, trvalým bytem v Praze, svobodná, vyznání římskokatolického a pan Ing. Lukáš Strejc, narozený 13. prosince 1982, trvalým bytem v Plzni, svobodný, bez vyznání.

Jmenovaní snoubenci splnili všechny požadavky Zákona o rodině pro uzavření církevního sňatku, a rovněž se svědomitě a zodpovědně účastnili osobní přípravy na uzavření církevně-kanonického manželství. Jelikož nebyly zjištěny žádné překážky, které by podle Kodexu kanonického práva bránily platnému a dovolenému uzavření církevního sňatku, prohlašuji na svou čest a svědomí před tímto farním společenstvím, že již nic nebrání tomu, aby jmenovaní snoubenci uzavřeli církevně-kanonické manželství.

Je-li však někomu známa překážka k uzavření tohoto sňatku, nechť to oznámí na děkanském úřadu v Kardašově Řečici nebo ať mlčí navěky.

Slečna Ing. Markéta Kerclová a pan Ing. Lukáš Strejc uzavřou církevně-kanonické manželství při oddavkách, které budou slaveny v sobotu 14. září léta Páně 2013 v 13:30 hodin v děkanském kostele Narození sv. Jana Křtitele v Kardašově Řečici.

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček