Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svatební ohlášky – Ing. Ludmila Kerclová & Ing. Jan Glaser

11. 10. 2014

Oznamuje se láskám vašim...

 prsteny

 ... že ve stav manželský vstoupit hodlají slečna Ing. Ludmila Kerclová, narozená 14. května 1985, trvalým bytem v Kardašově Řečici, svobodná, vyznání římskokatolického a pan Ing. Jan Glaser, narozený 13. ledna 1983, trvalým bytem v Rudné (okr. Praha-západ), svobodný, bez vyznání.

Jmenovaní snoubenci splnili všechny požadavky Zákona o rodině pro uzavření církevního sňatku, a rovněž se svědomitě a zodpovědně účastnili osobní přípravy na uzavření církevně-kanonického manželství. Jelikož nebyly zjištěny žádné překážky, které by podle Kodexu kanonického práva bránily platnému a dovolenému uzavření církevního sňatku, prohlašuji na svou čest a svědomí před tímto farním společenstvím, že již nic nebrání tomu, aby jmenovaní snoubenci uzavřeli církevně-kanonické manželství.

Je-li však někomu známa překážka k uzavření tohoto sňatku, nechť to oznámí na děkanském úřadu v Kardašově Řečici nebo ať mlčí navěky.

Slečna Ing. Ludmila Kerclová a pan Ing. Jan Glaser uzavřou církevně-kanonické manželství při oddavkách, které budou slaveny v sobotu 11. října léta Páně 2014 v 13 hodin v děkanském kostele Narození sv. Jana Křtitele v Kardašově Řečici.

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček