Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svatební ohlášky – Bc. Veronika Němcová & PhDr. František Bahenský

7. 9. 2012

Oznamuje se láskám vašim...

 prsteny

 ... že ve stav manželský vstoupit hodlají slečna Bc. Veronika Němcová, narozená 5. července 1979, trvalým bytem v Dolanech, okr. Mělník, svobodná, vyznání římskokatolického a pan PhDr. František Bahenský, narozený 28. listopadu 1976, trvalým bytem v Dolanech, okr. Mělník, rozvedený, vyznání římskokatolického.

Jmenovaní snoubenci splnili všechny požadavky Zákona o rodině pro uzavření církevního sňatku. Jelikož nebyly zjištěny žádné překážky, které by podle Kodexu kanonického práva bránily platnému a dovolenému uzavření církevního sňatku, prohlašuji na svou čest a svědomí před tímto farním společenstvím, že již nic nebrání tomu, aby jmenovaní snoubenci uzavřeli svátost manželství.

Je-li však někomu známa překážka k uzavření tohoto sňatku, nechť to oznámí na děkanském úřadu v Kardašově Řečici nebo ať mlčí navěky.

Slečna Bc. Veronika Němcová a pan PhDr. František Bahenský si vzájemně udělí svátost manželství při oddavkách, které budou slaveny v pátek 7. září léta Páně 2012 v 13 hodin v děkanském kostele Narození sv. Jana Křtitele v Kardašově Řečici.

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček