Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEZNAM NAŠICH BIŘMOVANCŮ

23. 6. 2013

Milí biřmovanci,

prosím, abyste si prohlédli níže uvedený seznam. Byl sestaven na základě výsledků závěrečného písemného testu znalostí, který jste absolvovali v sobotu 22. června 2013. Seznam je seřazen podle abecedy – nikoliv podle pořadí úspěšnosti .

Kdo z vás se v tomto seznamu najde, absolvoval závěrečný test úspěšně a může v neděli 30. června 2013 v 11 hodin ve farním kostele sv. Ottona v Deštné přistoupit k svátosti biřmování. Upřímně vám blahopřeji ke zdárnému absolvování testu!

Pokud se někdo z vás v seznamu nenajde, nesplnil kritéria testu a k svátosti biřmování nemůže přistoupit!  Ve vlastním zájmu mi však může okamžitě zanechat vzkaz v návštěvní knize a prostřednictvím tohoto vzkazu se urychleně se mnou domluvit na osobním setkání, kde se společně pokusíme nepříjemnou situaci vyřešit.

Z důvodu jisté diskrétnosti nejsou v seznamu uvedeny žádné podrobnosti k výsledkům testu. Po přijetí svátosti biřmování každému z vás vrátím opravený test, v němž budou červeně označeny nesprávné odpovědi.

 

 JMÉNO A PŘÍJMENÍ BIŘMOVANCE
BIŘMOVACÍ JMÉNO
  Lenka ČEJKOVÁ   Anežka
  Věra ČEJKOVÁ   Marie
  Terezie DVOŘÁKOVÁ   Brigita
  Jaroslav JANDA   Bohumil
  Petr KOLÁŘ   František z Assisi
  Martina KOLÁŘOVÁ   Ludmila
  Veronika KOTYZOVÁ   Marie
  Michaela MIKEŠOVÁ   Lucie
  Ing. Evžen OHANKA   Josef Osvald
  Josef ONDŘEJ   František
  Jiří PELTAN   Dominik
  MUDr. Jindřich SLANINA ml.   Jan
  MUDr. Jindřich SLANINA st.   Pavel
  MUDr. Oldřich SLANINA   Josef
  MUDr. Jarmila SLANINOVÁ   Bernadetta
  Luboš ŠIMAN   Pavel
  Barbora ŠIMANOVÁ   Chiara Luce Badano
  Tereza ŠIMANOVÁ   Klára
  Eva VALENTOVÁ   Karolina
  Božena ŽÁKOVÁ   Marie
  Kateřina ŽÁKOVÁ   Valerie

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček