SEZNAM NAŠICH BIŘMOVANCŮ

23. 6. 2013

Milí biřmovanci,

prosím, abyste si prohlédli níže uvedený seznam. Byl sestaven na základě výsledků závěrečného písemného testu znalostí, který jste absolvovali v sobotu 22. června 2013. Seznam je seřazen podle abecedy – nikoliv podle pořadí úspěšnosti .

Kdo z vás se v tomto seznamu najde, absolvoval závěrečný test úspěšně a může v neděli 30. června 2013 v 11 hodin ve farním kostele sv. Ottona v Deštné přistoupit k svátosti biřmování. Upřímně vám blahopřeji ke zdárnému absolvování testu!

Pokud se někdo z vás v seznamu nenajde, nesplnil kritéria testu a k svátosti biřmování nemůže přistoupit!  Ve vlastním zájmu mi však může okamžitě zanechat vzkaz v návštěvní knize a prostřednictvím tohoto vzkazu se urychleně se mnou domluvit na osobním setkání, kde se společně pokusíme nepříjemnou situaci vyřešit.

Z důvodu jisté diskrétnosti nejsou v seznamu uvedeny žádné podrobnosti k výsledkům testu. Po přijetí svátosti biřmování každému z vás vrátím opravený test, v němž budou červeně označeny nesprávné odpovědi.

JMÉNO A PŘÍJMENÍ BIŘMOVANCE
BIŘMOVACÍ JMÉNO