Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sčítání účastníků bohoslužeb 2014

12. 10. 2014

Sčítací lístky

 

Na základě usnesení České biskupské konference z května 2014 proběhne po 5 letech sčítání účastníků bohoslužeb, a to v neděli 12. října 2014. Sčítání se týká pouze účastníků nedělních bohoslužeb ve farních kostelech. Do souhrnu účastníků bohoslužeb se započítávají i účastníci sobotních večerních bohoslužeb s nedělní platností.

V NAŠICH FARNOSTECH PROBĚHNE SČÍTÁNÍ ÚČASTNÍKŮ BOHOSLUŽEB TAKTO:

  • sobota 11. října 2014 v 17 hodin při mši svaté ve farním kostele v Pluhově Žďáru
  • neděle 12. října 2014 v 9:30 hodin při mši svaté v děkanském kostele v Kardašově Řečici
  • neděle 12. října 2014 v 11 hodin při mši svaté ve farním kostele v Deštné

Sčítací lístky obdrží účastníci nedělní mše sv. až během této mše svaté, a to při pozdravení pokoje. Vlastní úkon sčítání bude proveden společně v závěru mše svaté (v rámci pravidelných farních ohlášek) podle pokynů pana faráře. Vyplnění sčítacího lístku se provede natržením příslušné části lístku – vyplnění je anonymní, na sčítací lístek se nic nepíše, proto není třeba si s sebou brát psací potřeby. Kdo z vás potřebuje brýle na čtení, prosím, vezměte si je s sebou!

Věřím, drazí farníci, že všichni chápete význam této akce, a že se tedy nedělní mše svaté 12. října 2014 zúčastníte V CO NEJVĚTŠÍM POČTU !!!

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček