Jdi na obsah Jdi na menu
 


Připojte se k protestu proti státní sexuální výchově na základních školách!!!

Drazí přátelé, zváště vy rodiče, kteří máte svá dítka na základní škole!

Na úvodní stranu jsem přidal banner NE sexu ve škole!!!, pomocí něhož vstoupíte na internetové stránky Výboru na obranu rodičovských práv. Zde se dozvíte důležité informace o plánovaném zavádění předmětu „Sexuální výchova“ na základní školy v České republice. Myslím si, že po přečtení informací vám moc dobře nebude...

K tomuto naprosto nemravnému projektu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR nemůže žádný slušný člověk mlčet – zvláště my, křesťané. Já osobně jsem se připojil k protestu proti zavedení předmětu „Sexuální výchova“ do osnov našich základních škol. Velice naléhavě prosím vás všechny, kterým není osud vašich dětí lhostejný, abyste se k tomuto protestu rovněž připojili! Protestovat můžete přímo na stránkách Výboru na obranu rodičovských práv v sekci připojte se k protestu.

Na uvedených stránkách najdete různé možnosti, jak zabránit sexuální „výchově“ na škole vašich dětí. Zejména rodičům dítek školou povinných doporučuji, aby využili možnosti vyjádřit svůj nesouhlas formou dopisu řediteli základní školy, kam vaše dítě chodí. Vzorový dopis, který má právní závaznost, najdete opět na stránkách Výboru na obranu rodičovských práv anebo si jej můžete stáhnout přímo ZDE, a poté vytisknout.

Pokud na základních školách, které vaše děti navštěvují, ředitelé škol přesto tento předmět zavedou, DOVOLUJI SI VÁS VYZVAT K OBČANSKÉ NEPOSLUŠNOSTI !!! V takovém případě vás důrazně žádám, ABYSTE SVÝM DĚTEM ZAKÁZALI ÚČAST NA PŘEDMĚTU SEXUÁLNÍ VÝCHOVA, případně ABYSTE SVÉ DĚTI PŘESTALI DO ŠKOLY POSÍLAT VŮBEC, DOKUD TENTO PŘEDMĚT NEBUDE STAŽEN Z OSNOV !!! Stále však chovám ve svém srdci naději, že k tomuto radikálnímu kroku nebude třeba sáhnout...

Velice vřele vám všem doporučuji, abyste si přečetli fundovaný článek MVDr. Pavla Čermáka pod názvem Příručka Sexuální výchova je nezákonná. S pohledem autora článku plně souhlasím a podepisuji se pod něj.

Rovněž si můžete přečíst Prohlášení České biskupské konference k záměrům MŠMT v oblasti sexuální výchovy na základních školách. Je to v podstatě dobrý materiál, i když bych z úst našich biskupů očekával důraznější odsouzení celé koncepce sexuální výchovy na základních školách.

Předem vám velice děkuji a ze srdce vám + žehnám!

 ne_sexu_ve_skole.jpg

 Váš služebník a duchovní otec P. Jan Špaček

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář