Oslavy 10. výročí mého kněžského svěcení

11. 5. 2012

knezske_sveceni_01.jpg

Milovaní bratři a sestry, přátelé Boží!

S hořícím srdcem děkuji já, služebník nehodný a neužitečný, Pánu Bohu za nezasloužený dar svátostného kněžství. Dne 11. května 2012 tomu bude právě 10 let, kdy mne tehdejší diecézní biskup českobudějovický Mons. ThDr. Antonín Liška blahé paměti v klášterním kostele Povýšení svatého Kříže v Písku vysvětil na Kristova kněze.

Oslavy 10. výročí mého kněžského svěcení se budou konat při slavných TE DEUM – děkovných mší svatých:

• KARDAŠOVA ŘEČICE: čtvrtek 10. května 2012 v 17 hodin v děkanském kostele Narození sv. Jana Křtitele
  • DEŠTNÁ U JINDŘICHOVA HRADCE: pátek 11. května 2012 v 17 hodin ve farním kostele sv. Ottona

Jako upomínku na mé kněžské jubileum dostane ode mne každý z vás malý dárek .

knezske_sveceni_02.jpg

Je krásné, když se významná životní jubilea slaví v rodinném kruhu. A moje veliká farní rodina – to jste dnes právě vy, mé milé „ovečky“! Proto vás všechny srdečně zvu a těším se na setkání s vámi!

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček

DEO GRATIAS – BOHU DÍKY !

COR ARDENS ET VOLUNTAS DEI

10. výročí kněžského svěcení