Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mše svatá za zvolení Karla Schwarzenberga prezidentem

24. 1. 2013

Karel Schwarzenberg

 

Ve čtvrtek 24. ledna 2013 – v den památky sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve, a v předvečer druhého kola volby prezidenta Českého státu – budu sloužit v 17 hodin v kapli na faře v Kardašově Řečici mši svatou na úmysl:

Prosba za zvolení Jeho Jasnosti Karla VII. knížete ze Schwarzenbergu prezidentem Českého státu.

Všichni věřící se v tento den a v tuto hodinu mohou se mnou duchovně spojit – ať už podle svých možností přímou účastí na mši svaté anebo alespoň „na dálku“, když se v uvedený den a hodinu budou modlit na výše uvedený úmysl.

Všem lidem dobré vůle – a zvláště těm, kteří v prezidentské volbě podpoří Karla Schwarzenberga – ze srdce + žehnám!

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček