Jdi na obsah Jdi na menu
 


KU*DA SEM – KU*DA TAM, aneb podepište „Manifestační petici za odstoupení prezidenta Miloše Zemana“

2. 11. 2014

hanobeni_prezidenta.png

 

Drazí bratři a sestry,

 

tou pověstnou poslední kapkou, kterou přetekl pohár mé trpělivosti, byl rozhlasový projev Miloše Zemana na Radio-journalu Českého rozhlasu v pořadu „Hovory z Lán“ dne 2. listopadu 2014.

 

V den, kdy jsme se modlili a vzpomínali na naše drahé zemřelé, nás pan Miloš Zeman „obšťastnil“ projevem, který nemá obdoby. Myslím, že každý dobře ví, o co v těchto „Hovorech z Lán“ šlo. Pro osvěžení paměti najdete na konci tohoto článku necenzurovaný zvukový záznam vulgarit Miloše Zemana.

 

Jelikož poslední kapka přetekla, rozhodl jsem se podepsat „Manifestační petici za odstoupení prezidenta Miloše Zemana“. A tímto vyzývám všechny slušné lidi, kteří už mají pana Miloše Zemana v čele naší země právě tak dost jako já, aby se k této petici připojili svým podpisem. Děkuji vám všem.

 

Manifestační petici můžete podepsat ZDE.

 

 

Toto video si můžete stáhnout do počítače ve formátu *wmv (soubor jsem výstižně pojmenoval „Zemanovy sprostoty“      ):

wmv.png

 

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rozhovor Zeman

(Roman, 14. 12. 2014 23:25)

http://www.novarepublika.cz/2014/12/prepis-zaznamu-rozhovoru.html#more

Související, trochu humoru

(Roman, 12. 12. 2014 8:18)

http://outsidermedia.cz/wp-content/uploads/2014/12/ztratily_se_ovce.jpg

Související 2

(Roman, 11. 12. 2014 23:32)

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Zeman-rekl-jak-to-bude-s-jeho-kandidaturou-na-Hrad-v-roce-2018-349725

Související

(Roman, 9. 12. 2014 22:44)

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1382-zneuzita-katedrala-na-prazskem-hrade-cizinci-otevrene-diktuji-pozadavky-ceskemu-prezidentovi-exhibicionista-gemund-v-akci-kardinal-mlci-povede-nas-proti-rusku.htm

Re: Související

(P. Mgr. Ing. Jan Špaček, 9. 12. 2014 22:55)

Podíval jsem se na Váš odkaz i na příslušné videozáznamy. Po pravdě řečeno, taková forma protestu se mi nelíbí. Na druhou stranu se však projevuje naplno staré známe a osvědčené přísloví:

KDO SEJE VÍTR, SKLÍZÍ BOUŘI !

Takže pan Zeman jen sklízí ovoce své setby...

Re: Re: Související

(Roman, 9. 12. 2014 23:19)

A proč se k tomu nevyjadri CBK? A závěr článku?

Svobodna diskuze,komentář ?

(Roman, 26. 11. 2014 14:22)

Vážený pane faráři, nebo /administrátore/,proč jste smazal mě příspěvky?Vadí vám mé odkazy na celý hovor z Lán,nebo odkaz na Pussy Riot?A nebo můj názor,ze veřejné sdílení záměrně upravených vulgarit není hodne katolického kneze?

Re: Svobodna diskuze,komentář ?

(P. Mgr. Ing. Jan Špaček, 27. 11. 2014 14:55)

Vadí mi styl Vašich příspěvků. Celý hovor z Lán si mohou zájemci poslechnout na stránkách Českého rozhlasu. Já jsem se zaměřil jen na vulgarity.

A nevím, co máte na mysli těmi "záměrně upravenými vulgaritami". Nebylo třeba nic upravovat, neboť tak přesně pan Zeman hovořil. A rovněž nevidím žádné vytrhávání z kontextu celého projevu, protože celý projev pana Zemana byl jaksi "o ničem".

Skupina Pussy Riot jako taková mne nezajímá, není to můj hudební styl.

A když už jsme u toho "kontextu". Pro mne, jako katolického kněze, tím nejdůležitějším kontextem je, že se tyto Zemanovy sprostoty šířily po veřejnoprávním médiu právě v den, kdy my - křesťané - ale i lidé nevěřící, vzpomínáme na drahé zesnulé. To je pro mne ten rozhodující kontext.

A vzhledem k celkovému charakteru mého příspěvku jsem přesvědčen, že toto šíření NEUPRAVENÝCH vulgarit pana Zemana je katolického kněze zcela hodné.

Re: Re: Svobodna diskuze,komentář ?

(Roman, 28. 11. 2014 16:06)

Děkuji vám za váš příspěvek a taky za to že jste mou námitku nesmazal,tím máte u mě pomyslný bod. Chcete se mnou diskutovat. Nejdříve k tomu, co si myslím o sdílení vulgarit ať už je vyřkl prezident nebo kdokoliv jiny, vaší osobou. Dříve sloužili kostely také jako širitel informací.Myslím, že použíti sprostých slov v kostele je pro každého nepředstavitelné, ale nabízet je ke stažení na počítač je z vaší strany považováno za "hodné duchovního"..Mimochodem nemyslím si, že byste jako duchovní nemohl hlásat určitý občanský nesouhlas, zvláště pokud souvisí s morálkou. Vyzývate všechny slušné lidi, aby petici podepsali,znamená to, že já,když tuto petici nepodepišu, jsem neslušný?
Co se týče Pussy Riot, ať si každý udělá obrázek sám podle dostupných informací na internetu, myslím, že odkaz který jste smazal byl nejvýstižnější.
Ještě se omlouvám za asi špatnou informací z mé strany,samozřejmě sprosté slova nebyla upravovana,ale váš dokument je sestřihem a doprovodným obrazem silně manipulativní.
Nechci hájit sprosté vulgarismy, dokonce jsem i váhal, jestli také petici nepodepišu,ale poslechl jsem si celou nahrávku z rozhlasu. Cílem p.prezidenta bylo upozornit na některé své  myšlenky a názory. Myslím přes to, že očividně přestřelil, se mu povedl skvělý tah."Pražská kavárna" a nejen ona o ničem jiném nemluví. Hlavně ale o těch sprostých slovech, jako vy. Nezamýšlí se nad tím, proč ve veřejnoprávním rozhlase nehrají písničku K.Kryla Demokracie, jejíž velikou část prezident odrecitoval,o Číně, že vlastně to co bylo prezidentovi vyčítáno ohledně uznání územní celistvosti včetně Tibetu řekl podobně později  i prezident Obama. Vystoupení v ruštině na fóru Dialog civilizací na Rhodosu,konfrontace ohledně sankcí vůči Rusku,taky se nediskutovalo tolik o obsahu projevu, ale že to řekl rusky.
Vůbec útoky na prezidenta a kritika z našeho veřejnoprávního mainstreamu sršela již delší dobu před rozhovorem 2.11.
Co se týče p.Schwarzenberga na kterého se odvolal prezident ohledně vulgarit, no "noblesa" se kterou pan kníže říká vulgarismy mi nestačí na to abych je ignoroval. Mimochodem on sám v poslanecké sněmovně označil členy KDU za "černo.....lniky".

Podle vás, důvodem pro smazání příspěvků byl můj styl, ne odkazy, proto si dovolím některé přiložit.Děkuji

http://cs.m.wikipedia.org/wiki/Pussy_Riot

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1360-jak-cetka-hilda-poznala-nadnarodni-umelkyne-proc-ceska-televize-poslala-za-pusytryjem-az-do-londyna-cernosku-s-mikrofonem-lude-kaj-sme-to-dopracovali.htm

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Prdel-hovno-hajzl-prosoustat-predposranost-bordel-Hovori-Karel-Schwarzenberg-344356

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Kunda-kurvy-Fanousci-Zemana-siri-co-rekl-o-Pussy-Riot-kardinal-Duka-Neni-to-hezke-344566

Karel Kryl - Demokracie rozkvétá - SUPRAPHON 2012: http://youtu.be/_1qqFvEQ42o

Karel na Hrad

(Marie T., 13. 11. 2014 20:29)

V druhém kole prezidenstké volby jsem samozřejmě volila noblesu a inteligenci druhého kandidáta. Tohoto chudáka z Vysočiny volili jen hospodští povaleči nebo lidé s nízkou inteligencí, kteří nemohli dohlédnout za roh. Pak by totiž věděli, co bude tento samolibý mstitel vyvádět.

OBÁVÁM SE!

(+++, 13. 11. 2014 20:18)

Obávám se, že voličům současného hradního pána jeho styl vyhovuje. Obávám se, že tento národ již nedokáže rozpoznat, kdo je skutečná autorita a kdo škodič. Obávám se, že slova jako slušnost, respekt a úcta jsou zapomenuta... Přichází agresivita a buranství.

Strašné,

(Aleš, 13. 11. 2014 20:17)

strašné a ještě horší! Strašně se stydim za nej i za všechny, kteří mu dali hlas!

Čtvrt století po tom, co jsme jako studenti na VŠ prožívali euforii z toho, že špatný časy jsou pryč, jsou morální vzory a hodnoty jsou a nám vládne hňup a vypitý hulvát.

I když právě on je asi pravým obrazem té části národa, která ho volila, a které se po těch starých časech i stýská....

NESOUHLASÍM ,

(M.Souckova, 13. 11. 2014 20:06)

aby prezident Miloš Zeman byl nadále prezidentem České Republiky ! Pan Zeman reprezentuje Českou Republiku a jeho sprosté vyjadřování a jeho chování je šílená ostuda pro celou Českou Republiku! Měl by okamžitě a dobrovolně odejít z funkce prezidenta , včera už bylo pozdě ! Žiji v Německu a stále sleduji , co se děje v České Republice, kde jsem se narodila a kde žije celá moje rodina. S pozdravem Martina Souckova

Pan prezident Zeman

(Ondráš, 13. 11. 2014 13:46)

nechť složí mandát, odstoupí a nedělá ostudu nám Moravákům. Jeho slavné bonmoty ať si nechá na milovanou Vysočinu. A virózu na soukromí domova. Hloupý český národ bude jen hubou mlátit, ale do ulic nevyjde. Každý se bojí o své dobré bydlo. Tak jen bude nadávat u piva. Ale skutek utek. Těch pár vojáků či policistů by NÁROD nezastavilo !!!

Zeman je Ostuda

(Antizeman, 12. 11. 2014 23:15)

Pane prezidente, děkuji Vám, že jste nazval věci pravým jménem.Konečně lidé vidí u nás i v zahraničí co jste za sprostého hulváta a arogantního chudinky

Jenom lůza tohoto státu mohla tohoto hulváta volit.

Okamžité sundání portrétů Zemana ve školáchDěkuji

Styďte se!

(Chorche, 12. 11. 2014 22:26)

Je naprosto nepřípustné, aby člověk, který si nevidí do pusy a mimo jiné téměř pozvrací posvátné České korunovační klenoty, vládl této krásné zemi. Pane Zemane, styďte se! Za své chování, za své vykonávání prezidentského úřadu, za to, že vystavujete Českou republiku mezinárodnímu posměchu.

Myslím si, že

(Jitka, 12. 11. 2014 19:41)

nějaká petice sice nic nezmění, ale dám tak najevo svůj nesouhlas! Já věděla, proč ho nevolit!!! Jenže většina z nás, ho prostě nedokázala přečíst! A teď se akorád vztekáme! Doufám, že toto bude mít dobrý konec!

HANBA FUJ !

(Martina, 12. 11. 2014 19:23)

Díky za to , že se někdo snaží prosadit , aby pan Zeman nezastával náš úřad prezidenta , je to zatím nejhorší představitel co jsme kdy měli :-(

Dost bylo Zemana

(Pepa, 12. 11. 2014 19:16)

Prezident má jít příkladem, být vzorem pro mladou generaci, svým vyjadřováním, morálkou a dalšími charakterovými vlastnostmi, jako byli jeho předchůdci třeba T.G. Masaryk...protože příklady táhnou...ovšem, tohle chování ze čtvrté cenové skupiny, kterým údajně pan prezident vyjadřuje své názory je naprosto katastrofální...aby jednou nebylo v osnovách k..da, ho.no, k.rva...KAM JSME SE TO AŽ DOSTALI...A KAM JEŠTE BUDEM MUSET KLESNOUT ABY SE NĚCO ZMĚNILO..